alen

Do të puthi ëmbël
që gjatë të më kujtosh
nëse ndonjë herë largohesh
përsëri të më kërkosh


2 Komente për “Do të puth..”

  • genti:

    shum mir veq vazhdo

  • dashuria esht nje enderr dhe nje enderr duhet ta shfryxosh se dashuria esht e bukur po ta dish qe ta ruash deri ne fund deri sa vdekja te na ndaj nga kjo dashuri kaq te bukur.ti je jeta ime zemer ti je gjithcka per mua zemra ime ti je shpresa ti je hena te dua gjithmon pran tek nena se kur te ki koha do ti thuash mami una e dua kte djal se ky esht i vetmi per mua.

Posto një koment

Sondazh

Dashuria e pare nuk harrohet, si mendoni ju?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Komentet e fundit
About us
Writing and reading love poetry is a way to get in touch with your inner feelings about the emotions of loving and being loved. Love poetry spans emotions from hate and despair to admiration and adulation. The poems offered here reflect that diversity. Love poetry is not only for "lovers" but speaks to anyone who has experienced the desire to be loved... that is it speaks to everyone. We hope you enjoy the love poems offered by PoeziDashurie.me.