alen

Kur grindem me ty zemra me ndahet
Kur qesh me ty zemra me ringjallet
Nje dashuri qe askushse se ndalon
Dhe askush se shkatrron
Kete dashuri me gjak e lot do ta mbroj
Se edhe kur ti te largohesh une gjithmone
Do te te kujtoj dhe asnjehere do te te harroj.


15 Komente për “Dashuria per vellain”

 • klodi vali.:

  une e dua pafund vellain po ju fanca

 • davide tafa:

  edhe une

 • dorina dori inna:

  po,, un e dua shum edhe pse me ka vdekur ai do te mbetet gjithmon ne zemren e te gjithve

 • beni qerimi:

  une e ac shumu se jeta ta kisha gjithmon afer

 • florentina:

  Vellai im eshte gjysma ime tjeter.E dua pa fund…Me te kaloj castet me te bukura te jetes sime.Ai gjate gjithe kohes me qorton ne gabimet qe une bej dhe per kete e dua edhe me shume sepse do te thote qe ai kujdeset per mua.Ndihem shume krnare qe kam nje vella si ai

  “motra per vlla jep koken …vllau per moter shkaterron botenn..

 • jhgfjsdhf:

  vellau im i dashu te dua shume

 • simona shalcanj:

  shume e bukur

 • blerina.gashi:

  blerina une edua shum vellain tim qe e pshdes shum me zemr qe edua maseshumti bot nese ai osht ilumtur se mu kon une e lumur more vella ime ejotja blerina nuk te aron se nje gjak njet ekemi kur nuk te aon motra jote edashur qe te don doshta ti nuk edin po dush me dit ty te kemi gjithqka hehehe kur ti boesh nervoz mashum du kur ti qertosh ma shum te alluroj po edi se ti eki nje zemre te but e te pasur edi boll mir te don shum motra jote blerina per ty ekom fjalen vella ime idashur elvis gashi ich libe dich mos aro qka te ka thon motra jote blerina OK

 • blerina.gashi:

  tung tung pshdes edhe mos arova edhe motren time baften qe tash kame lind kamu bo teze ishalla moter je elumtur edhe vellezit ipshdes krejt ju dua shum jeta ime jeni ju gjithqka jeni per mu ej mos aro se ne zemren e blerines keni nje vend te gjitha elvis bafta edi adi ja kaeta jan ata qe idua masshumti ne bot love you kis pafshim kreve ju pshdes edhe juve familjen e nones tem tung tung berlinda gashi nega serbica poshte 31.08.2015 e hene muaj gusht

 • Shefket:

  Ededhe un i dua vellezrit e mi ata jan gjithcka per mua?Ata jan pjes e jetes tem i dua pa fund

 • alma:

  E du teper

Posto një koment

Sondazh

Dashuria e pare nuk harrohet, si mendoni ju?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Komentet e fundit
About us
Writing and reading love poetry is a way to get in touch with your inner feelings about the emotions of loving and being loved. Love poetry spans emotions from hate and despair to admiration and adulation. The poems offered here reflect that diversity. Love poetry is not only for "lovers" but speaks to anyone who has experienced the desire to be loved... that is it speaks to everyone. We hope you enjoy the love poems offered by PoeziDashurie.me.