alen

E di se te kam shoqe
E di se shok me ke
Por keshtu e beri Perendia
Ne mes nesh hyri dashurija
Ndoshta s`te pelqej
Ndoshta te nervozoj
Por ta them te drejten
SHUM TE DASHUROJ
Esht marri per mua
E di se gabova
Shoqen qe e pata
E DASHUROVA..


122 Komente për “Dashuria ndaj Shoqes”

 • jetaa:

  ju lumte dora zemrushka

 • Arbnora:

  Po filloj prej fillimit se si u bashkova me shoqen time nuk mundem ta harroj kurre ate ….Shoqe ime edhe pse nuk me ke afer un ty te kuptoj me zemer se a je e keqe a po e mir disa shoqe te tjera kan qene njehere te mira dhe paspak te keqija shum ti e din se sa shum te dua ty zemra ime shoqja ime Arbnora.Ceka

 • Arbnora:

  Nje lumturi ne cast e shikova
  ne syte e saj shkelqente nje shkelqim
  por e dini seq ndodhi
  ajo iku ne perendim.

  Jo aq larg nuk shkoi
  vetem shkollen e nderroi
  e une e hutuar isha
  se vetem ate ne jete e kisha.

  Vajzen flokverdh
  cdo nate e enderroja
  syte e bukur smund ti imagjinoja
  cdoher te prisja
  e une vetem mendoja.

  Emrin e saj
  ende e kujtoj
  sa shume e dua
  kurr sdo ta harroj.

  Ndoshta e shoh
  por ndoshta sdo ta njoh
  ndoshta me sdo te ishte
  ndoshta vend ne mua sdo te kishte.

  Harroj s’besoj
  mendoj lundroj
  shoqen time ERONEN
  asnjeher sdo ta harroj.

 • Arbnora:

  EDhE tyyy jetaa

 • Arbnora:

  Babb pse me le mua .. nuk ishte koha te me lesh mua ne kete qast a esht nuk eshee me ka marre malli er ty babii… sytee e tu te bukur ti shikoja te me merresh ne kraherorin tendd ee te flijaa si enxhell por jo nuk u be ashtuu dua te te shikojj edhe njehere ne sy e te pendohemm nee fjalet e keqija qe i kam thene baba mosmendoo qe nuk jam lutur e qe nuk kam thene dua qe te sherohesh pporr zotii nuk pranoii qee te jesh serissh me nee …

  I LOVE YOU DAD…. 🙁

 • shkurta:

  bravo te lumteeeee

 • anira:

  Shum e bukur

 • lule:

  Epata nje shoqe por une ja dita vleren shum por ajo kurr mua e une kurr nuk e kam ditur se ajo me tradhton e ka pasur vetem per interess dh une ata do ta dua edhe ndekshaa se une ato e kom pas shoqe shum shum te mir

 • agonita:

  E di se te kam shok
  E di se me ke shoqe
  Por keshtu e bëri perendia
  Ne mes nesh hyri dashuria
  Ndoshta s’te pelqej
  Ndoshta te nervozoj
  Për te drejten po ta them
  SE SHUM TE DASHUROJ
  Është marri per mua
  E di se gabova
  Shokun tim qe e pata
  E dashuroba

 • almaa:

  E dashur shoqe uroj që të shihemi un po shkoj ndoshta do të jem larg nga di por ëndërrat do na bashkojn jetesa mes nesh ka qen gjithqka per mrrekulli andaj po e shkruaj këtë poezi per ty

  SHOQJA IME

  Ngado që shkoj,
  Ty të kujtoj.
  Edhe po të vdes,
  Ty nuk të harroj
  E di se jam shumë larg nga ti
  Veten e mallkoj
  Ajo bank shkollore që neve na bashkoj
  Ah sa të lumtura ishim
  Ne dya qe ishim bashk
  Kur shkonim në shkollë
  Fëmijët e tjer na shikonin me vështrim
  E di ke qen shoqja ime më e mir dhe prap do të jesh
  Alma nga Franca te dua shoqja ime dashur Agonita

 • agonita:

  Pse po ndoll ajoo e jona pse po shkatrrohet dashurija ne mes neve dyve pse po ndoll kjoo veq te une te tii nuk munde moo me ket jet sepse jeta ime u shkatrrua se paty i dashur nuk mundem as 1 sekond te jetoj pa tyy nuk mundem dhe as jeten nuk mund ta vazhdoj dhe gjdo nat zemra digjet zjarr jam i gjall por ti me ke mbyter kush osht fajtori qe jemi te ndar kush me ndimon zjarrin per ta fikur

 • Genta:

  Keto Poezi qe i ke shkru me pelqejn Shum une shoqes sind Melines ja dergov dhe asaj i pelqyen Shum Shum Mir Alma , Arbnora ❤️❤️

Posto një koment

Sondazh

Dashuria e pare nuk harrohet, si mendoni ju?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Komentet e fundit
About us
Writing and reading love poetry is a way to get in touch with your inner feelings about the emotions of loving and being loved. Love poetry spans emotions from hate and despair to admiration and adulation. The poems offered here reflect that diversity. Love poetry is not only for "lovers" but speaks to anyone who has experienced the desire to be loved... that is it speaks to everyone. We hope you enjoy the love poems offered by PoeziDashurie.me.