alen

Nuk te shoh, por te kujtoj
Nuk te kam, por ste harroj
Nuk do jem, por egzistoj
Nuk bej gjum, por te mendoj
Nuk je ti, por jan kujtime
Nuk jan lot, por jan vajtime
Nuk jan plumba, por gabime
Qe me vrane dashurine time..


17 Komente për “Dashuria ime”

 • Nuk te shoh, por te kujtoj… .. …
  Nuk te kam, por ste harroj… …..
  Nuk do jem, por egzistoj… … ….
  Nuk bej gjum, por te mendoj……
  Nuk je ti, por jan kujtime…………
  Nuk jan lot, por jan vajtime………
  Nuk jan plumba, por gabime……..
  Qe ma vran, Historin dashurie time……………………..

 • shumm poezija niceee veqq vazhdojniii me juve jam

  <3 <3 <3 <3

 • Ai : Alo Zemer Te Mora Per Te Te Then Se Dua Te Takohemi Pas 5 Min Tek Vendi Jon I Perhershem Sepse Kam Vendos DIcka

  Ajo : . . Ok . . Por Cfare Ke Vendos ” Duke Ju DriThur Zeri ”

  Ai : BeheT Fjale Per Ne Te Dy . .MendOj Qe DuheT Te Ndahemi . .

  Ajo : Pse . .? Cka NdOdh ” Me Lot Ne Sy ”

  Ai : Kur Te TaKohemi Ta Them ” E Mbyll TeleFonin ”

  Ajo : . . Fillon Duke U Bere GaTI Dhe Me LoT Ne Sy ShkOn Qe Te TakOj Te Dashurin

  Pas Disa MinuTash Ndodhen Perball Njeri – TjerTrin

  Ajo : . . Me Thuaj QeNuk EsHTe E VerTeT Qe Do Te Ndahesh Nga Un . :(( ” Me LoT Ne Sy ”

  Ai : . . EshTe E VerTeT Dua Te Ndahem Nga Ty . . Mos Me Kerko Me Te LuTem

  AJO : . Por Ti Mke Then Qe Jam E VeTmja Per Ty Ske Tj ?

  Ai : . Te Kam Genjyer . .:((

  Ajo : Kush EshTe Kjo TjeTra Qe Do Me Shume Se UN . . e NJoh Une . .?!

  Ai : jOOOO . . LAMTUMIRE

  Ajo : Te LuTem Mos Ik :(((

  Djali Nuk PerGJiGjet Me Kthen SHpinen Dhe LarGohet Me LoT Ne Sy :((

  Vajza Fillo Duke Qare . . Dhe Duke Vrapu Per Te IK Ne ShTepi . . Vajza NuK Shef Asgje Ca Del Perpara . Perplaset Me Njerzit Ne Rruge . . Duke Kaluar Rrugen Nga Njera Ane Ne Tj . . Nuk Shef Qe Po Vijne Makina DrejT Saj . . e Perpalssin . . Dhe FaTKeqesishT Ajo Vdes 🙁 . .E Sheh Djali Te ShTrire Per AsfaLtI Dhe VrapOn DrejT Saj Duke Thirr Emrin E Saj. .:((

  Kur Shko Djali E VendOS Koken E Saj Ne Preherin E Saj Dhe I ThOt Qe Un Te Duaaa Shumeeeeee . . Ti Je Dashuria E JeTes Time . . Po Beja SHaka . . Ti Je GjiThcka Per Mua . . Te LuTem Kthehu . . Te DashrOj 🙁 . . Je VajZa Enderrave Te Mia 🙁 . .!!

 • Ndoshta do te takohemi pas 10 Vjetesh…
  Dhe do me tregosh per veten!…Do me thuash qe je martuar,qe punon,dhe qe je i lumtur.
  Do te te them qe jam e martuar,qe jam bere me femije,qe jam e lumtur dhe gjithcka eshte sic e kisha imagjinuar.Vetem duke u larguar do te peshperise ne vesh qe djalit tim i kam vene emrin tend. ♥

 • shqipja:

  Perseri keme kerku,
  as niher skeme taku,
  Tparen qet tka dashuru….

 • Jetaa oshtt jet sdi aoosht e vertett veq 1 seend e di qe Tduaa per Jeet

 • arta:

  Von e kam kuptuar se qenka e vertet se ata qe duhen nuk kan fat ne jet

 • arta:

  Te Prita Me Vjett
  Te Prita me Rini
  Per Mua SKa Tjeter
  Shpirti im jee Tii

  A+A
  I ♥ Youu

 • doni:

  a morii rrezarta e gzofsh keet emer e adhuroj ket emer

 • .mffaL nnesse Tkom dDashT mfaaL nesse Tkom idhNNu saa ma shUum qq Jee laRg meJeee aqq ma shUum Jomm kaTT’dDUU>.

 • hana:

  Te dua vetem ty

  Nje yll qe po ndriqon ne qiell
  Po me thot te te dua po me thot
  Qe ai eshte i vetmi per mua .

  NJe gje e vertet po del ne shesh
  Do te te dua ty per jet.

 • Nese ste kujtoehem per ty jam 0
  ne zemer ty te kam
  per ty vdes
  vetem mua te me kesh

  per mu je cdo gje
  me ka marr malli
  ta degjoj at ze

  me ka marr malli
  te te shikoj
  me ka marr malli
  te te perqafoj

 • rifete ahmeti:

  me ka marr malli
  valbon:
  November 15, 2011 at 3:33 pm
  Nese ste kujtoehem per ty jam 0
  ne zemer ty te kam
  per ty vdes
  vetem mua te me kesh

  per mu je cdo gje
  me ka marr malli
  ta degjoj at ze

  me ka marr malli
  te te shikoj

 • lora:

  Nese ste kujtoehem per ty jam 0
  ne zemer ty te kam
  per ty vdes
  vetem mua te me kesh

  per mu je cdo gje
  me ka marr malli
  ta degjoj at ze

  me ka marr malli
  te te shikoj
  me ka marr malli
  te te perqafoj

 • jera:

  shum e bukur kjo ai person qe e ke fjalen ti kurre nuk do ti kuptoj ndjenjat e tua

Posto një koment

Sondazh

Dashuria e pare nuk harrohet, si mendoni ju?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Komentet e fundit
About us
Writing and reading love poetry is a way to get in touch with your inner feelings about the emotions of loving and being loved. Love poetry spans emotions from hate and despair to admiration and adulation. The poems offered here reflect that diversity. Love poetry is not only for "lovers" but speaks to anyone who has experienced the desire to be loved... that is it speaks to everyone. We hope you enjoy the love poems offered by PoeziDashurie.me.