alen

Kujtimi i par
te “DASHUROJ” me mall
Kujtimi i dyt
te “DASHUROJ” me shpirt
Kujtimi i tret
te “DASHUROJ” perjet.


9 Komente për “Te dashuroj”

 • tina:

  te kam zemer te kam shpirt te kujtoj nat dit
  mezi pres te takoj puthjen tende te shijoj

 • tina:

  te kam zemer te kam shpirt te kujtoj nat edit
  mezi pres te tekoj puthjen tende te shijoj

 • auuu:

  i embel dhe i but ne goj kur e fut i bardh apo i zi ne goj kur e shti me gjuh kur e rrotullon me goj kur e kafshon aromen e shijon saksin kur e kafshon

 • auuu:

  i embel dhe i but ne goj kur e fut i bardh apo i zi ne goj kur e shti me gjuh kur e rrotullon me goj kur e kafshon aromen e shijon saksin kur e kafshon

 • Elsa:

  shumm niceeeeee o

 • lumturije:

  shum shumshum e bukur esht dashurija e vertet nuk ka genjeshtar hehe:P

 • lumturije:

  me nje kukush mundesh me lujt qysh duash mund ta veshesh ta zhveshesh por qofse je nje djal i vertet nuk luan me kukudha un jam ajo qe sjarrasi tiliqfar glloshari sepse jan boh kush jam un hehehe iurrej djemt trradhtarr

 • lumturije:

  kete eshkruaj per shoqen time tradhtare me forcen e dores sime po shkruaj -nje shoqe qe e deshta shum me thedhsin e zemres sime ajo u tregua e pa ndrejt me dhemb zemra un vuaj frajerin tim se e deshta ma shum se krejt bota ma mor ai u kon dashurija ime e preforuar ka qen copza e henes ilaqi i dhimbjeve te mi kesh e smur shkova te mjeku dhe ai nuk mundi te me sheron perveq dashuris sime te vertet sidomos ato laperica qofse i tradhtojn shoqet i shkatroj sepse nuk esht e ndrejt pivvvvvvvv:S un e urrejjjjjjjj shum makfireten kaliqani

Posto një koment

Sondazh

Dashuria e pare nuk harrohet, si mendoni ju?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Komentet e fundit
About us
Writing and reading love poetry is a way to get in touch with your inner feelings about the emotions of loving and being loved. Love poetry spans emotions from hate and despair to admiration and adulation. The poems offered here reflect that diversity. Love poetry is not only for "lovers" but speaks to anyone who has experienced the desire to be loved... that is it speaks to everyone. We hope you enjoy the love poems offered by PoeziDashurie.me.