alen

Posts Tagged ‘pse vuajne te miret’

Vret edhe e mira.Kufiri duhet edhe per miresine,,se sic do gje tjeter po e kalove masen kthehet ne te kundert,,, gjithmone kam pyetur veten pse vuajne te miret???,,mos ndoshta nuk njohin masen e dhurimit ..japin dhe harrojne te kthejne koken mbrapa per te pare kush jep per ta..dhe duhet nje njeri i keq qe te bej te kuptosh qe gjarperin po te erdhi ne shtepi ose vrije ose nderro shtepi,, po nuk pate mundesi ta vrasesh..

Kliko për të lexuar poezinë të plotë »

Sondazh

Dashuria e pare nuk harrohet, si mendoni ju?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Komentet e fundit
About us
Writing and reading love poetry is a way to get in touch with your inner feelings about the emotions of loving and being loved. Love poetry spans emotions from hate and despair to admiration and adulation. The poems offered here reflect that diversity. Love poetry is not only for "lovers" but speaks to anyone who has experienced the desire to be loved... that is it speaks to everyone. We hope you enjoy the love poems offered by PoeziDashurie.me.