alen

Nese e mban ket sms me don
nese e fshin me adhuron
po qe e lexon nuk mundesh pa mua
nese sma kthen me simpatizon
po ma kthen me dashuron
qka do te besh tani?….


212 Komente për “Sms”

 • ALBNORA-NORA:

  er ty jeten e jap…per ty nuk mbetem gjall…per ty chdo gje ne jet boj…te dua me shpirt me zemer ta deshmoj…>!!!

  ti je ai/ajo qe une kerkova qdo tradhti qdo fajl une i perballova je ai/ajo qe une mendova qe ne tyy fell u dashurova!!!

 • arlindi:

  virgjeniteti është ndertim pa leje ma mir me ta prish un se sa me ta prish kumuna hehehe pak hajgera

 • lindi:

  Buzqeshja jote me thot te dua..
  Shikimi yt me tregon se smun pa mua..
  Si qershi ishin buzet e tua..
  i prita e i prita qe tme puthin mua..
  Ti me bere Zemren shkrum..
  Dua qe tme thuash Te Dua shum..
  Ne boten te humber dhe pa shpres..
  Sa shum deshta qe te vdes..
  Kur e qeta ENJGULIN qe e kerkova..
  Vdekjen me nje her e harrova..
  Perqafimi yt me jep ngrohtesi..
  Tash pe sho qe esht dashuri..
  Vetem nje nga mendja sme hiqet..
  Zemra jote per mu a po diqet?
  Qfar mendim ke per mua?
  Shka ndjen ti me te vertet per mua?
  Dua qe tma tregojsh te verteten..
  Pe shoh se pa ty nuk mund ta jetoj jeten..
  Pa syt e buzet e tua jam e humber..
  Kjo dashuria jon esht shum e bukur..
  Dashuria jon duk dua qe te shuhet..
  Kur nuk do te na humbet..!! ju dua shum kvoso lindi nga gjamrenia qe me ka marr malli shum per kosoven qe11vite nuk jam kon ne kosov e shum shum me ka marr malli per addheun tim tung lindi ju dua shum.

 • tina:

  PraanNOOjjee PLumbin ee ArmiiKut PranOojee Thikkënn e CheLiiKut pranoje vdekkjen ne LittaaR mooSs prano te jesh traDhtAR:(:(:(

 • tina:

  KuR tte vddess a doo Te viiSh kkttoo Kujtiimee a doo Mi Bish PermBi vaaRrr Me MI Lexxuu eeh unn bRenndda me vajTuu .. 🙁 pse prejj teje Jam larrGuu 🙁
  xP

 • tina:

  JeettoOojee jetteenn se un jam per Tyy Duuaajee drejtesiin nese je njerii
  nese Tradhtiin e ki Pik te par Moss ii thuuaajj vetiitt qe je shQiipTar:(

 • tina:

  nee Cdoo RRuuuGg .. Ku DOoTT SHkOosh m`bii warrin timm Do te kalooSh
  ee ShiiKonn SHkruuann me Zii wwaajjzza Vdiiqq per dashuuRiii `.(

 • bina:

  oje ta jem te du a shuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmm

 • ***Njeriu pa dashuri si nena pa femij,nqoft se dikush te dashuron ai ty kurr sdo te harron.DASHURIA nuk eshte lohe per me lu pur esht per ata qe dojn mu bashku***

 • Tinua:

  Nuk eshte gjeja me e mire te dashurosh heret sepse do te lendohesh dhe do te kujtosh dashurin e par

 • Mili:

  Dashurija me par te jep pak jet por me ne fund te vdes…!

 • Mili:

  Ah sikur te isha shtrat qe trupi yt te pushoj mbi mua.
  Te mbaj te perqafoj e te tregoj sa shum te dua.

Posto një koment

Sondazh

Dashuria e pare nuk harrohet, si mendoni ju?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Komentet e fundit
About us
Writing and reading love poetry is a way to get in touch with your inner feelings about the emotions of loving and being loved. Love poetry spans emotions from hate and despair to admiration and adulation. The poems offered here reflect that diversity. Love poetry is not only for "lovers" but speaks to anyone who has experienced the desire to be loved... that is it speaks to everyone. We hope you enjoy the love poems offered by PoeziDashurie.me.