alen

Në këtë natë të qet
hëna po rrezon
pyet zemrën time
për kë po loton
zemra i pergjigjet
i thot nuk edi
po pyet zemrën tjetër
ajo mund ta di ?!


162 Komente për “Një natë”

 • 21m:

  edhe pse une te deshta ti sme deshe dashurin qe pata per ty do ta ruaj do ta kujtoj do ta dua por ti per mua ski vler me……papappa valla u kan qikjo si poet a hahah

 • nese ste mar ty dot qaj dit e nat.
  do ta mallkoj nenen qe me lindi pa fat ../
  deri sat jetoj nuk do te harroj . kur te kujtoj do te lotoj >>>>>>>>>>>>>>>>> goni ferizaj>>.paris

 • Derdhi lot mbi dheun
  qete ka mbuluar
  tash sme duhet jeta
  per ty kam jetuar

 • mos i merr er gjdo lule qe ta fal gjelbrimi
  kujto nje zemer qe per ty po digjet
  kujto nje zemer qe per ty po vuan as kusha
  mallin per ty nuk ma shuan te dua loqk z

 • Me prit sonte ne enderr
  se do te vij
  por mos u tremb
  flej perseri
  S’do te trokas ne dere
  as nuk do te zgjoj
  por do te puthi leht
  prap do te shkoj..agroni2012@hotmail.com???/agroni1987@hotmail.com agron-kurti@hot,ail.com

 • Kur ti lexosh keto rreshta
  mendo se jam afer me ty
  te tregojn shkronjat e zeza!
  sa me mungon mua ti

 • mos i beso shpirt qa
  flasin nahija se
  ata i kan kejt
  nga gjelozia Një bilbil i shkruar
  në qiell fluturon
  Një puthje nga zemra
  ….qipes…………………. ja qon Mbylli sytë një here
  Bëne zemren gurë
  Haroj avanturat
  Dhe mos m´tradhto kurë Nëse s´me mer mua
  mbaje kujtim ….
  Nëse te lind vajz leja
  emrin tim
  Nëse je shqiptar
  Si shqiptar qendro
  nëse je tradhetar më
  mire mos JETO…… Shoqeria kujtohet
  Tradhetia sharohet
  Fjala e keqe në zemer
  shënohet
  Vajzat janë katile
  dashurin e qajn pa hile
  Djemt janë te but
  dashurin e kan të shkurt Mos ma shiko shkrimin
  por mbaje kujtimin
  në qoft se vdes
  kujtim do te mbes
  E bukur nuk jam
  As simpatike
  Mjafton te jem ndaj
  teje !! Besnike !! Me mire vdis se jeto
  Me mire vuaj mos
  ……dashuro….. L-etren tende e mora
  O-sa u gëzova
  V-etem dy fjal i lexova
  E-dhe letren e kuptova

 • niki:

  shume te mire ishine

 • ish nat e fundit qe ndejta me ty familja jote ish perlar te kishin perzen po zemra ime ala te don Sdo ta harroj venin kur fry eraa qe do shkoj gjdo dit at gur te ftot se u hule do ta ruj per jet ncet ekemi pas kemi ndejt dyt tkom than abon me kalu me ty mki than joo se ti je shoki me i mir u idhnova pakk ja nise me kesh qerjen tende do ta ruaj per jet

  EMMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

 • Qaj per ty naten dhe te kerkoj ty ne enderrat e mia,nuk e di se cfare mendon por une jam me I mire sesa dukem

 • tina:

  ish nat e fundit qe ndejta me ty familja jote ish perlar te kishin perzen po zemra ime ala te don Sdo ta harroj venin kur fry eraa qe do shkoj gjdo dit at gur te ftot se u hule do ta ruj per jet ncet ekemi pas kemi ndejt dyt tkom than abon me kalu me ty mki than joo se ti je shoki me i mir u idhnova pakk ja nise me kesh qerjen tende do ta ruaj per jet

  EMMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Posto një koment

Sondazh

Dashuria e pare nuk harrohet, si mendoni ju?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Komentet e fundit
About us
Writing and reading love poetry is a way to get in touch with your inner feelings about the emotions of loving and being loved. Love poetry spans emotions from hate and despair to admiration and adulation. The poems offered here reflect that diversity. Love poetry is not only for "lovers" but speaks to anyone who has experienced the desire to be loved... that is it speaks to everyone. We hope you enjoy the love poems offered by PoeziDashurie.me.