alen

Mbi detin e qet lundronte nje flet mbi te shkruante te dua per jet…


5 Komente për “Një Frazë”

 • GL:

  Te dua te dua deri sa te vdes ti je ipari dhe ifundit per mua gjithmon do te jesh.edhe pse jemi larg asgja ska rendesi se zemra ime te don lul vetem ty .sa yje ika qielli smundesh mi numri aq shum te dua smundesh me bezu .te puthi ne buz te puthi ne sy samir ndihem kur jam me ty

 • Gl:

  Te dua Te dua
  Deri sa te vdes
  je ipari per mua
  Lul edhe ifundit
  do te jesh zemer
  Te puthi ne buz
  te puthi ne sy
  samir ndihem
  kur flas me ty
  zemer te dua

 • jeni te pa pare vazhdoni keshtu 😛

 • If you are willing to buy a car, you would have to receive the loan. Moreover, my father usually utilizes a consolidation loan, which is really useful.

 • i want to see
  ti allison 34 nichole perse nuk coemnton diqka me te veqante
  (femrat jan si dreq meshkujt si shejtan ,,por me e keqja eshte kur femren e shen me tjeter ken ne >…………….

Posto një koment

Sondazh

Dashuria e pare nuk harrohet, si mendoni ju?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Komentet e fundit
About us
Writing and reading love poetry is a way to get in touch with your inner feelings about the emotions of loving and being loved. Love poetry spans emotions from hate and despair to admiration and adulation. The poems offered here reflect that diversity. Love poetry is not only for "lovers" but speaks to anyone who has experienced the desire to be loved... that is it speaks to everyone. We hope you enjoy the love poems offered by PoeziDashurie.me.