alen

Ndodhe ndonjehere
Te zhytem ne kujtime
Dhe ne ato rruge
Te te kerkoj..
Ndodhe ndonjehere
Te ndaloj kjo zemra ime
Dhe pastaj ritmin
prap te vazhdoj.

Ndodhe ndonjehere
te me marre malli per ty
Dhe nga vetmia te qaj
Ndodhe ndonjehere
te kujtoj ata sy
Dhe te te dua prap pastaj
Ndodhe ndonjehere
te rri pa gjume
Ore te fle fare pak
Ndodhe ndonjehere qe une
Zgjohem me foton tende ne krevat


Një koment për “Ndodh ndonjehere”

  • DuulZZi:

    Edi qe po don po kurgjo spot thom e boj veq per ty jo per tjeter kon. Jom ka e vrej qe muzika po ta then, me trip temin ti po kcen. Edi qe me mu po don me kon ngat.Hajde te un e bojna ma HAAT. Afrohu pak ta bojjm na 2 bashk. Spo du veq 1nat po po du pernat. 24or po menoj per ty edhe pse tasht kohen spo mojna me kthy. Po du veq edhe 1her syt me ti pa ty po qa me bo kshtu koka jeta per ne te 2. Se kom bo per pare po e kom bo per qef mkojtohen ato dit qe mthojshe kurr ska met lan vet. Jom bo shkrimtar tu shkru tekste vec per ty a thu ti qa po bon a thu ti me kon je ra ndashni. Per ty krejt i kisha dhon veq apet me ty mu kon. Per ty i kom bo krejt ta kom plotsu qdo deshir, per ty jom kan babadimer qa ke than ta kom kry.

Posto një koment

Sondazh

Dashuria e pare nuk harrohet, si mendoni ju?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Komentet e fundit
About us
Writing and reading love poetry is a way to get in touch with your inner feelings about the emotions of loving and being loved. Love poetry spans emotions from hate and despair to admiration and adulation. The poems offered here reflect that diversity. Love poetry is not only for "lovers" but speaks to anyone who has experienced the desire to be loved... that is it speaks to everyone. We hope you enjoy the love poems offered by PoeziDashurie.me.