alen

Ditet jane shekuj
Kur me ty nuk jam
Netet jane vite
Kur pran nuk te kam
Oret jan muaj
Kur zerin nuk ta degjoj
Minutat jan jave
Kur syt smund te ti shikoj
Sekondat dite te tera
Kur buzet smund te ti shijoj.


31 Komente për “Malli per ty”

 • Qika Mamit:

  Qdo nat qe kalon ty te enderoj,
  Ata syt e zi shum i ashuroj,
  Behu i sinqert thuaje te verteten,
  A me don mua apo dikend tjeter…?

 • Dini:

  Shum Poezitt e Bukur Veq Nexxt..:):)

 • zejnep:

  malli per ty zemren
  ma klli eja te un nje puthje ta fali
  puthja ime e embel si qershi
  kur te me puthish mua e kupton fjalen dashuri (L)

 • Sandeer:

  Se ti Ishe Femer Pa Ndjenja Mua Me Lendove e Shum Shpejt Me Harrove Tani Mund Te Ikesh Nga Te Duash Se Nuk Ishe Femra Ideale Per Mua Si Mund Ta Fal Heshtjen Kur Pas Saj Fshihet Nje Gabim Kur Nje Dit Me The Nuk Jemi Per Njeri-Tjetrin Shpirti Immmmmm

 • Sandeer:

  Sa here
  Sa here qe ste shikoj dije qe per ty mendoj
  Sa here te me marri malli zerin tend kujtoj
  Sa her aroma jote me mungon un perpiqem te te harroj por shpirti im papritur zerin tend degjoj ne ate qast shum u gezova por e kuptova qe gabova tash un tjeter smund te dashuroj sepse ti je ne zemren time e smund te largoj
  Sa her me the te dua
  Sa her me genjeve mua
  Sa her me shikoje e per ate tjetrin mendoje
  tash e kuptova qe gabova

 • emi koci:

  hhahahh

 • Sandeer:

  Sot ti sje me ketu
  dhe qielli seshte me blu.
  Dielli eshte zhdukur bashk me ty
  dhe une ndjej lotet qe me mlidhen ne sy.
  Kaluam bashke me shume se nje vit
  duke menduar se nuk do te na ndante me
  asgje.
  Deri sa erdhi e sotmja ku ti sje me.

 • NJOFTIME MARTESORE FALAS:

  :Pershendetje te Gjitheve***Femrave dhe Meshkujve pa dallim moshe qe kan qellime serioze qe jan kerkim Fatit kerkim Shpirtit Binjak mos Hezito Fatin Kerko shkruaj ketu Bindu dhe Beso****VEREJTEJE i Lus Personat e Martuar mos te shkruajn vetem personat qe kan Qellim Martesen dhe me Kriju Familje ju pres me kenaqesi diskrecioni i plot per gjdo person te dhenat e juaja nuk dot shperndahen pa lejen tuaj verejte per Meshkujt qe kerkojn Femra nga Diaspora mos te shkruajn sepse nuk ka oferta kontakto falas permes adr time te fcb ja linku http://www.facebook.com/MARTTESSA Respekte per te Gjithe ju pres me knaqesi

 • dashurije:

  ne nje skaj te dhomes rri evetmuar poezi idashur petty poshkruaj

 • visar:

  sh te bukura poezite ❤️❤️

 • besa:

  ju dua shum mos harroni

 • argjira:

  nese ma ke thy zemren athere dhe ajo tjetra ka me ta thy ty :/

 • dilsongjonbibaj:

  me ka marre malli ardit me prit edhe pak yll

 • Jetta:

  Hahah <3<3

 • kastriot nga france:

  Po dashire po merzite per dashire per jeta

 • Ina:

  E une te prisja…
  te prisja si nje femije qe pret nenen e tij per tu ushqyer.
  Te prita neteve vone me shi,
  prisja qe ti te ktheheshe perseri..
  Prita me ore, dite dhe muaj,
  por ti kurre su ktheve.
  Me le te vetme qee perjet te vuaj,
  se zemren ma theve….

 • cocaina lac:

  Jemi edhe sjemi asgje sdo te kemi
  sepse ti me tradhetove
  shum mua me lendove
  ik te ajo me te cilen me tradhetove
  sepse une dhe ti ska me adioss.

 • Klaudio lac:

  Merri syt e mi dhe veshtro
  Merre zemren time dhe degjo
  puthi buzet e mia dhe kujto
  Te dua perjet kete mos e harro.

 • alonso:

  te dua pa fund

 • elena:

  Dashuria ime per ty do te mbaroj
  ateher kur nje pktori verber
  do te arrij te pikturoj
  zhurmen e nje petal trendafili
  qe bie ne tok ngadal

 • arti:

  ka naj poezi tbukur

 • anxhela:

  Poezi shume te bukura

 • venaa:

  ja ku jam per ty po mendoj si mendon se do tme zer gjumi kur zerin sta ndegjoj.me mungon qdo dit qdo nat qdo sekond. ti je ai qe i dhe kuptim tjeter jetes time me dhe arsye qe te jetoj me mesove emrin dashuri. pa ty qdo gje esht e kot dhe e pavler.ahh sa do te doja qe mos te egzisstonte fjala ndarje por vetem fjala lumturiiii. te dua i dashuri imm te dua shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm aaq sa nuk pershkruhet dot me fjal

 • motrat:

  bishti i minit qufra qufra ti per mu je si kuklla bishti i qenit dej dikun i gat ti per mu je shigjet e art bishti i peshkit plot me fluska ti per mu je ma e bukura bishti i deles plot me lesh kush ta lexon mos ta lshon shpirti tu kesh (se pernime kena shkru diqka qe jena tju shti me kesh) dy motra te fshi ni shpi a je te pa qe n xemel um ke hiii shpia u fshi po vizllon ti per mu je negroo bonbon kur t hanksh passul e lshon ni pordh me er ti per mu vjen si ver hahahaha

 • amarjel:

  poezi shum te bukra <3 <3

 • Rexhep shajne:

  Sa here qe ste shikoj dije qe per ty mendoj
  Sa here te me marri malli zerin tend kujtoj

 • ariela:

  N’Dal N’Qytet me shetit
  Por pa ty skalonn kjoo dit
  Me shkoj mendja letter tqoj
  E me shkru nuk guxoj

  Se qfar mendje paskee pas
  Zemren mu don me ma plass
  Spari her kur tpash ty
  Thell ne zemer me ke by

  Po javv la ni porosi
  Moss lakmoni N’Dashurii
  Se kom un per ni natt
  Dashuriaa stlenn rahatt

 • njoftime martesore falas:

  :Pershendetje te Gjitheve***Femrave dhe Meshkujve pa dallim moshe qe kan qellime serioze qe jan kerkim Fatit kerkim Shpirtit Binjak mos Hezito Fatin Kerko shkruaj ketu Bindu dhe Beso****VEREJTEJE i Lus Personat e Martuar mos te shkruajn vetem personat qe kan Qellim Martesen dhe me Kriju Familje ju pres me kenaqesi diskrecioni i plot per gjdo person te dhenat e juaja nuk dot shperndahen pa lejen tuaj verejte per Meshkujt qe kerkojn Femra nga Diaspora mos te shkruajn sepse nuk ka oferta kontakto falas permes adr time te fcb ja linku Respekte per te Gjithe ju pres me knaqesi https://www.facebook.com/njoftime.martesore.falas/

 • Marsela minaj:

  Ka donje poezi te bukur

Posto një koment

Sondazh

Dashuria e pare nuk harrohet, si mendoni ju?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Komentet e fundit
About us
Writing and reading love poetry is a way to get in touch with your inner feelings about the emotions of loving and being loved. Love poetry spans emotions from hate and despair to admiration and adulation. The poems offered here reflect that diversity. Love poetry is not only for "lovers" but speaks to anyone who has experienced the desire to be loved... that is it speaks to everyone. We hope you enjoy the love poems offered by PoeziDashurie.me.