alen

Unazen e dikuj tjeter ne gisht do e mbaj sa here qe do e shoh me mall per ty do qaj.nje tjeter ne krah krah do e kem por asnjehere e lumtur s’do jem.jam e mbushur me dhimbje qe si ve dot as emer ty do te dua e tjeter kujt do ti therras ‘zemer’.kur tjetri te me perqafoj un syte do ti mbyll dhe me mall ty do te kujtoj.edhe pse un sot te dua dhe vuaj per ty me nje nje tjeter do me duhet te jetoj.sepse fati keshtu desgiroj.ai do te flas me mua duke pershperitur sa shume me do.ndersa une me lot ne sy emrin tend do ta shqiptoj.dhe se te kam dashur dhe te dua kurre s’do ta mohoj..


3 Komente për “Histori dashurie”

Posto një koment

Sondazh

Dashuria e pare nuk harrohet, si mendoni ju?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Komentet e fundit
About us
Writing and reading love poetry is a way to get in touch with your inner feelings about the emotions of loving and being loved. Love poetry spans emotions from hate and despair to admiration and adulation. The poems offered here reflect that diversity. Love poetry is not only for "lovers" but speaks to anyone who has experienced the desire to be loved... that is it speaks to everyone. We hope you enjoy the love poems offered by PoeziDashurie.me.