alen

-Asgje nuk është e pamundur kur i bindemi zemrës
-Jeto për te dashururar dhe mos dashuro për te jetuar…
-Dashuria nuk qëndron ne veshtrimin ngultas tek njeri-tjetri,por ne veshtrimin bashke ne një drejtim
-N.q.s nuk do të kishte kurrë ndarje,atëherë nuk do të kishte kurrë mall.
-Duaje shiun sepse është i vetmi qe te lejon ta mbash koken lart kur je i perlotur!
-N.q.s fjala te dua do të ishte një korrize rere,atëherë nuk do me mjaftonte e gjithë shkretetira për te te thënë se sa te dua…
-Nëse s’ta shpreh dot me fjale se sa te dashuroj,fajin e ka natyra qe si dha zemrës goje…
-N.q.s do të ekzistonte dikush qe me shkronja akulli te shkruaje emrin tënd sipër diellit,atëherë do të egzistonte dikush qe te do me shumë se mua…


55 Komente për “Fraza Dashurie”

 • Boj Qka Du Di Qka Boj Kur Du Vij e Kur Du Shkoj Kon Du Vet Ne Rrs e Qoj Pa Prit Pa Kujtu e Rahatoj.

 • dita:

  DASHURIA VJEN KUR HARROJM TE DASHUROJM

 • mimi:

  Nese thoni që mund të vdesim qdo qast, atëher pse nuk me lini te dashuroj ne kete qe me ka mbetur….

 • Maggie Diva:

  -N.q.s do te shihnim se si bie vesa xmbi trendafil atehere do te shihnim dhe bukurin e dashurise …
  -Mos qaj x dashurin sepse ti se di sesa vuan ajo…
  -Dashuria dashuron Dashurin e dashuruar..
  -Mjafton nje veper x te shprehur dashurin…dhe jo nje fjale e mjere :*

 • Eggie FS Eg:

  -N.q.s do te shihnim se si bie vesa xmbi trendafil atehere do te shihnim dhe bukurin e dashurise …
  -Mos qaj x dashurin sepse ti se di sesa vuan ajo…
  -Dashuria dashuron Dashurin e dashuruar..
  -Mjafton nje veper x te shprehur dashurin…dhe jo nje fjale e mjere :*

Posto një koment

Sondazh

Dashuria e pare nuk harrohet, si mendoni ju?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Komentet e fundit
About us
Writing and reading love poetry is a way to get in touch with your inner feelings about the emotions of loving and being loved. Love poetry spans emotions from hate and despair to admiration and adulation. The poems offered here reflect that diversity. Love poetry is not only for "lovers" but speaks to anyone who has experienced the desire to be loved... that is it speaks to everyone. We hope you enjoy the love poems offered by PoeziDashurie.me.