alen

Dashuria eshte si nje det ku qdo kush mund te zhytet por ai qe nuk din mund edhe te mbytet.
me mir e vogel e me lujt se e madhe e me vujt.
ta duash dikend e a afer mos ta kesh eshte si te jesh ne burg e faj te mos kesh.
edhe pse je larg asgje sme pengon se zemra ime vetem ty te don


12 Komente pĂ«r “fraza..”

 • me she ne ulle beheshe se sme nje fol mare mendje madhe se femer me ke ????????

 • adelina:

  komplimente shumm e mir qashuth ahst tlumt kush e ka shkruh

 • o eriton do te jap kete letren per ty

 • Rovi:

  mir mir poezit,do e shfaq dhe un talentin.

 • t mira shummmmm bravoo por vallahun larg nje personit qe e don me ken e mu pa rrall ather dsashutira veq fillon te i vije fundi aaah sa mire eshte te kjesh afer e e ti thuash se te dua live e jo nepsre mes sms,apo netit,,,,ah jemi larggg jeni te mire veq vahzdsoni

 • nita:

  shume te bukura te gjitha dhe me shume rime

 • lepurushi:

  dashuria e bene njeriun te ndihet mbi re.

 • te dua vetem ty:

  me falni kjo nuk eshte poezi per realitat

  une u dashurova ne ty zemer dhe mendova edhe ti me don mua ishe shum smut dhe ishe merzit nuk e dishum a ki me pshtu a ki me vdek,por une te deshta dhe u bashkum 3 muj shkoj mir tani me shkruve ne internet si nuk mundesh ma dhe po don me u nda prej meje une ja nisa me kajt dhe nuk e dita per qka

  2 dit ma von une erdha te ti ne shpi per me fol me ty vetem me me tregu pse je nda nga une a nuk me ki dashtte pyta ? a nuk me don?
  a e don dashnin e par hala? ti me dhe jo nuk e dua por ma mir me u nda se je smut dhe nuk kam jet te lumtur me ty ajo nuk asht e vertet se une pa ty nuk jam e lumtur e me ty po nuk muj pa ty me jetu as pak qe 6 muj jemi nda dhe vuaj hala per ty dhe te dua me zemer e shpirt und kam deshir mu bashku me ty dhe me kalu nje jet te lumtur vetem me ty dhe me familien tende…te lutem oh allah bashkom me at djal se e dua ma shum se jeten time dhe ishalla ban ma mir te dua loqki

 • me kan pelqyer shum poezit por duet dhe me shum te ket ……

 • ajla ademi:

  🙂

 • fjoralba:

  shume e bukur

Posto një koment

Sondazh

Dashuria e pare nuk harrohet, si mendoni ju?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Komentet e fundit
About us
Writing and reading love poetry is a way to get in touch with your inner feelings about the emotions of loving and being loved. Love poetry spans emotions from hate and despair to admiration and adulation. The poems offered here reflect that diversity. Love poetry is not only for "lovers" but speaks to anyone who has experienced the desire to be loved... that is it speaks to everyone. We hope you enjoy the love poems offered by PoeziDashurie.me.