alen

Ëndrrat ne fund te fundit ç’jane? Jan thjesht nje prone qe i ka gjithkush, por jo endrra dosido..Esht endrra e nje zemre qe po lufton per dicka..qe ta mbroje te vetmen arsye qe te mban gjall.ke do thuash ti? ësht DASHURIA. Ëndrra e perjetshme.

Lerni një Koment (Mesazh nga Autorja)


6 Komente për “Ëndrra”

 • vajza mekatare:

  eshte shum e vertet,por jo se nuk mund te jetohet pa kete enderr.ajo eshte nje enderr qe cdo kush e ka,por ajo mund te jete edhe nje makth per dike qe e ka enderruar dhe e ka jetuar por nje dite eshte ngritur nga gjumi dhe endrra ka perfunduar

 • tina:

  e dashur dashuri je si ylli qe ndriqon pa ty asnje njeri smund te duroj sepse je e bukur si lulja ne pranver ty ste harroj sepse qdo njeri te don dhe te dashurondhe lumturi e njeriut po te kesh dashuri gjen lumturi dashuri o dashuri pa ty smund te jetojsmund te jetoj e smund te vdes pa te treguar se sa vler te veqant ke per mua un te dua dhe sdu te te humbas
  pa te te shijuar njeher se sa e bukur ja

 • tina:

  o dashuri e bukura dashuri
  ti je per mua nje lumturi
  jesi lulja qe qel ne pranver
  prandaj dua qe te te tregoj se sa
  shum vlefte ke per mua
  je gjeja me e veqant qe do te veqoj ne gjdo rrethan
  te jetes time je e bukura e jetetes sime

 • hava:

  hahahahahhaaahhahahahahhaah shum mir i keni ba qito poezi a thenx

 • adriani:

  autore shum poezi e bukur ..

 • mir po amo jo shum mir se kish edhe poezi tjera me 8 komente e atoo ishin mat mira mora disa poezi tung

Posto një koment

Sondazh

Dashuria e pare nuk harrohet, si mendoni ju?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Komentet e fundit
About us
Writing and reading love poetry is a way to get in touch with your inner feelings about the emotions of loving and being loved. Love poetry spans emotions from hate and despair to admiration and adulation. The poems offered here reflect that diversity. Love poetry is not only for "lovers" but speaks to anyone who has experienced the desire to be loved... that is it speaks to everyone. We hope you enjoy the love poems offered by PoeziDashurie.me.