alen

Te dua se je ti,te dua se e ke emrin luan,e si luan ma ke mar zemren,te dua se je shpresa ime,te dua se je gjithcka qe kam,isha e vetmuar,kur ne at caste erdhe ti.Te dua se me ke marr zemren vetem me buzqeshjen tende dhe dashurin tate je njeriu qe kam prit ne kete jet dhe ja ku jemi te dy.Te dy si pellumba qe pershkojn boten te lumtur dhe te dashuruar,dhe dashuria jon nuk do ket asnje her fund se ne te dy duhem shum x ty zemra vogel.


Një koment për “Te Dua..”

Posto një koment

Sondazh

Dashuria e pare nuk harrohet, si mendoni ju?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Komentet e fundit
About us
Writing and reading love poetry is a way to get in touch with your inner feelings about the emotions of loving and being loved. Love poetry spans emotions from hate and despair to admiration and adulation. The poems offered here reflect that diversity. Love poetry is not only for "lovers" but speaks to anyone who has experienced the desire to be loved... that is it speaks to everyone. We hope you enjoy the love poems offered by PoeziDashurie.me.