alen

I dua syte e tu
te me shikojne vetem mua,
i dua veshet e tua
te me degjojne vetem mua,

I dua buzet e tua
te me puthin vetem mua ,
i dua duart e tua
te me prekin vetem mua,

E dua trupin tend
te bjere vetem mbi mua
por mbi te gjitha
vetem ty te dua.


2 Komente për “Vetem ty te dua”

  • deshiron:

    Syri pikon lot.buza ndezet zjarr. Zemra per nje zemer enderron qdonat

  • deshiron:

    12 stin ika viti perty ♡ medhemb shpirti.pres pranveren me arom qe dashurien ta fillojm.e kur vera tjet me vap ne tedy tjemi ne plazh.posa vjeshta vjen nxitim tekam ne zemer shpirti im.e kur dimri me acar dhe bor dashurin ton ta kurezojm♡♡

Posto një koment

Sondazh

Dashuria e pare nuk harrohet, si mendoni ju?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Komentet e fundit
About us
Writing and reading love poetry is a way to get in touch with your inner feelings about the emotions of loving and being loved. Love poetry spans emotions from hate and despair to admiration and adulation. The poems offered here reflect that diversity. Love poetry is not only for "lovers" but speaks to anyone who has experienced the desire to be loved... that is it speaks to everyone. We hope you enjoy the love poems offered by PoeziDashurie.me.