alen

Nese zemra e trupi im jan bere te tuat jan bere se i ke merituar me dashurine qe mke falur
nese me mijera probleme do na dalin perpara sdo arrijn ta shuajn kete zjarr qe bashke e kemi ndezur
do e ngrejme lart si qiellgervishtes tu tregoje yjeve sa duhemi un e ti
ti tregojm henes tna kete zili
do zihemi do shqyhemi do duhemi do puthemi do iu themi te gjitheve;NA SHIHNI SA DUHEMI
netet e gjata bashke do ti zbardhim gjith trupin tone njeri-tjetrit tia falim
te puth gjith naten deri ne agim te them pa pushuar ti je shpirti im
TE DUA
TE DUA
E DO TE DUA GJITHMONE


33 Komente për “Te dua”

 • looqkaa:

  `Të duuaa të duuaa deeeri saaa teee vddeeess edhhee kuur teeee vdeeesss nattt booot tyy të preeeesss

 • toni:

  Te dua
  Nese zemra e trupi im jan bere te tuat jan bere se i ke merituar me dashurine qe mke falur
  nese me mijera probleme do na dalin perpara sdo arrijn ta shuajn kete zjarr qe bashke e kemi ndezur
  do e ngrejme lart si qiellgervishtes tu tregoje yjeve sa duhemi un e ti
  ti tregojm henes tna kete zili
  do zihemi do shqyhemi do duhemi do puthemi do iu themi te gjitheve;NA SHIHNI SA DUHEMI
  netet e gjata bashke do ti zbardhim gjith trupin tone njeri-tjetrit tia falim
  te puth gjith naten deri ne agim te them pa pushuar ti je shpirti im
  TE DUA
  TE DUA
  E DO TE DUA GJITHMONE

 • Kur je i trishtuar shih ne syte e atij qe dashuron dhe ne ato sy do te gjesh forcen per te buzeqeshur

 • Nje dit do me pyesesh se shum kam ndryshuar … dhe do te pergjigjem se e vetmja arsye qe un kam ndryshuar ke qen ti

 • * Të Dua *
  Te dua sepse je i embel,sepse me ben gjithmon te qesh,sepse je i bukur,sepse je i mir,sepse je i vetem,sepse me ben te vdes kur me puth,kur me perqafon,kur me ledhaton,te dua sepse me ty jam mir,te dua sepse ti ke gjithcka qe gjithmon i kam kerkuar ZOTIT…….

 • ne thesin e zemres time eshte vendosur nje emer pergjithmon kete emer do ta mbaj ne zemren time

 • YLLi_PoLar:

  ju Pershendes te gjithve nga zemra me Pelqejn shum poezit qe i shkruani sidomos Lepurushja shkeruan shum buker te lumt moj bukuroshe tung nga YLLii

 • bana:

  jeto se une kam vdek per ty …….
  a sa shum te dashta …….
  kaq shpejt me harrove ……..
  a kjo jet e shkret ……..
  as gje nuk me ka mbet ………
  veq dot shkoj nga kjo jet …….
  e te lem ty me jetu me ata qe e ke dashuru si mu…………

 • <<TE<<DUA<<SHPIRTI<<IM<<TE<<<DUA<<Pa<<MBARIM<<TE<<MENDOI<<NE<<CDOKOH<<E<<SIGURISHT<<SAGAPO<<

 • MBREM NE ENDERR NJE ENGJELL MU AFRUA ME PUTHI NE BUZ E METHA TE DUA UNE E PYETA KUSH JE TI AI U PREZANTUA ME EMRI DASHURI<<<TE<<DUA<<JETA<<IME<<

 • tung tung njerz hsum te embel

 • Dola Ne Dritare e gjet nje cigare cigarja spo me pihet pa ty nuk po me rrihet

  Sa Gur i ka bunari smundem me numrue sa te deshta une smunda me be Sue

 • Ti ma more Mua me le Pa frym… Ti ma bon Mua te vdes per ty… ti ma bon mua jetoj per ty… Jeta ime je veq Tiii..

 • te duaa deri kur te me mbuloj dheu i zi edhe ne at bot do te flas pe ty henes edhe dhellit un do ti tregoj e kam dasht nje shoqe por familja sma lejoj

 • NE ORA 5 50 ME THE LAMTUMIR ,LAMTUMIR PER JET,PERSE NUK E DI POR DESHIROJ TA DI
  ,MOS NE ZEMREN TENDE,KA ZA VEND TJETER DASHURI,E PREJ ASAJ DITE FAQET E MIJA ME
  LOT,E TE MALLKOJ ,TY O IDIJOT,KU E LE PREMTIMIN,O DJAL QE MA DHE,JE DUKE E SHKEL, AS
  PAK SPO E SHE,SE ME DO VEQ MUA ,NE DASHURI U BETOVE,QE I DO TJERAT KURR SME
  TREGOVE,ZOTI TE DENOFT ,QE ME LE TE VETMUAR ,POR MUA EDHE ME SHUM ,NJERIUT TE PA BES
  QE I KAM BESUAR

 • sod ket dit me zemer te uroj shendet e lumturi qdo dit te uroj drita allahut
  rrugen na ndriqoft gjeneti stacioni i fundit per ne qoft

  te kisha ni thik zemren me captu ne vend te gjakut del fjala te
  duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  ndoshta sjam e bukur ndoshta sjam simpatike por mjafton qe e kam zemren besnike
  mos e rrit mendjen se kerkushi nuk je fundi fundit per mua zero je

  cheka_xonchee@zbavitu.net

 • kto poezii mi ka kushtuu ni person qe u kan i veqant per mu :S:S:S

 • natalia:

  TE DUA SEPSE JE GJITHCKA QE KAM ENDERRUAR!TE DUA SEPSE ENDRRAT MI KE REALIZUAR!TE DUA SEPSE VETEM AFER TEJE NDIHEM E LUMTUR..TE DUA SEPSE PA TY SMUND TE JETOJ..TE DUA SEPSE JETA IME SKA KUPTIM PA TY!TE DUA SEPSE ZDO MENGJES QE SHIKOJ SYTE E TU DITA IME NDRICON…TE DUA SEPSE ME TY JAM VETVETJA..TE DUA DHE DO E DUA DERI SE TE VDES!!!!!!!!!JE GJEJA ME E BUKUR QE KAM DHE DO KEM…<3<3<3

 • E DeeSha ShkooLlen E DeeSha RiiNiiN i LasH Tee GjiTha FiiLLoVaa DaaShniiN.?
  by:DoNii..?

 • 36 Shkrojnaa I Ka Alfabettii Vetem Shkrojna Pikpytjee Nee Zemer Me Mbeti

 • Kur Te Vdes Me Varrosni Te Dera E Xhamis Ne Miniera Shkruani Vdiq Prej Dashuris

 • Nuk Jam Angleze Qe Te ThEMM i lovee you por jam SHQIPTARE qe te thom te duuuuuu…<3

 • I Love You 1,2,3 Te duaa pernime

 • leti:

  Nje engjull te bardh e kom porosit te vi tej te ti ta bon nje vizit nje leter te bardh me vete ja dhurava sot nje vjetorin zemer ta urova

 • anita:

  Dola ne Dritare Mendimi yt Kerit i Mshopva

 • anita:

  Dola ne Dritare Mendimi yt Kerit i Mshova alo alo ambulanta zemra ime osht shigurt

 • anita:

  Te Dua deri Ne Frymarrjen time te Fundit Edhe nese Jam duke Vdekur Fjalent e Mia do te jen TE DUA Zemra ime te dua shpyrti imm

 • anita:

  ne mame te shiku me tjeter ne ot fuston te bardhrtesen tende thirem e dashur edme mir te qilet toka e te me mbulonhe pse sdo te mundem une te perbollojtash ti po martohesh qdo gje ka mar fundkom ngul syt me nje vend ethet me kon kapma ke bo me hile me ke lon kurkundpara zotit te madh ke me dhon a e mban mend mori vesh bes me pate dhanxhevapsmundem te shoh prej loteve qe me kon vershu

 • arianaa:

  te dua o zemer, sepse je gjithqka qe kam une ne jeten tim,e te dua me shpirt ty, sepse pa ty nuk mund te jetoj e qete por me shum kujtime, qe me bejene keq te ndihem,e di qe me do sepse me tregojne syte e tu edhe pse nga inati ti nuk me tregon te dua dhe kurr ska me u pendu

 • te du me don ni shtyll napengon ni varr o shkret na ndan prjet

 • Nje puthje nga larg po te dergoj, mbi buzet e tua do te qendroj. Do te puthi leht dhe me pak kafshime qe dhe ti ta ndjesh embelsin e puthjes time..

 • Bona:

  Nuk te dua ma je veq nje tradhtar ih syve te mi ju them te gjithve se dashuri te vertet nuk ka veq mashtrime

Posto një koment

Sondazh

Dashuria e pare nuk harrohet, si mendoni ju?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Komentet e fundit
About us
Writing and reading love poetry is a way to get in touch with your inner feelings about the emotions of loving and being loved. Love poetry spans emotions from hate and despair to admiration and adulation. The poems offered here reflect that diversity. Love poetry is not only for "lovers" but speaks to anyone who has experienced the desire to be loved... that is it speaks to everyone. We hope you enjoy the love poems offered by PoeziDashurie.me.