alen

E di se te kam shoqe
E di e shok me ke,
Por keshtu shkruajti Perendija
Ne mes nesh hyri dashuria.

Ndoshta ste pelqej
ndoshta te nervezoj
por ta them te drejten
shum te dashuroj.

Eshte marri per mua
Edi se gabova
Shoqen qe pata
Shume e dashurova


31 Komente për “Shoqja ime e ngushtë”

 • ilirjana:

  Eshte shum e bukur

 • LEFTER:

  KJO ESHT FIKSE PER MUA

 • alketa:

  Une kam nje shoqe ajo quhet Laureta ajo eshe shoqja ma besnike ne jeten time nw gjithnje I bejm detuurata njejt ne jemi nje bank ajo oshte shoqja ma e ngusht e jetes

 • alketa:

  Une kam nje shoqe ajo quhet Laureta ajo eshe shoqja ma besnike ne jeten time ne gjithnje I bejm detyrat njejt ne jemi nje bank ajo oshte shoqja ma e ngusht e jetes

 • marigona:

  shum bukur dhe dia vlersimin shoqes se nese t ler ateher e ke shum keq

 • Nora:

  Unë kam një shoqe ajo çuhet Erona edhe nese ne hidherohemi menjëherë pajtohemi nuk rrim asnjë sekond per tu larguar nga njëra-tjetra ne e duam njëra tjetren nuk ndahemi kurr edhe pse e kam shoqe klase edhe pse e kam kojshi e dua shum ne jemi simotra qe nuk ndahemi kurr…………Ndonjëherë kur ndahemi çajm pa u ndalur fare…..:,( 🙁 🙂 Ju:Pershendet:Arbnora:Ceka tung ju dua

 • Nora:

  ALKETA EDHE TI SI UNE TE DUA ALKETA

 • sara:

  Nje nat ISHIM Bashk me ty shoqja ime E ngusht me respekt):
  Gjith kund kerkova shoqe si ty po sen gjeta po kshtu e paska pas jeta
  kshu nuk shkon Eja pajtohemi e Bejm nje zemer nje faqe te re
  e te dua Pa kufi ne zemer je gjithmon
  Dije Lejla ne zemer ta kom thon )♥ te dua deri sa te vdes e Kur te vdes
  do te jesh pran meje Eja bashkohemi dy zemra
  un shpirty ti zemra♥♥♥♥te Dua lejla♥

 • Ejla:

  Dy zemra Dy shigjeta jemi shoqe
  Te verteta:)
  un pa ty smund me jetu
  kshtu e Di edhe ty Pa mua
  nje mundesi ta dhurova
  ne jemi dy zemra qe zdahen kur’
  edhe pse t’kam kusherire
  /edhe pse t’kam ne zemer
  po ta them te dua edhe ty me do mua e di
  ne smundemi me jetu pa njera tjetren
  e kur largohemi pak qajm me nje her♥♣love Yoy Leme

 • leunora:

  shoqja ime engushte edhte bleona krasniqi une edua shum

 • tini:

  Në erresiren enates,
  Lodhur dhe i hutuar,
  Me fjalë un telash por mezemer ste kisha harruar
  Të dua zemër me mungon vert se ti je e imja
  Dhe dojesh për jet

  Tela

 • agapi:

  te desha te dua edhe ce shum here me ke bere te vuaj desha ta provj dashurin e vertet po qenka shum e dhimbshme po shum e shtrenjte. ne mes njerzve kerkoja kerkoja syte e ty ti shikoja ate shikim qe me dhane dikur ate dashuri qe seshte per tu fikur kurr. ja detikoj zemres time altinit

 • esi pu kratas ti kardhjamu:

  5 lepta se agjiksa ke alakse izoimu 5 lepta su milisa ke bikes sti zoimu 5 lepta se kitaksa qe bikes stin kardhjamu ke sta ipolipa lepta kratas ta oniramu ….. ……

 • ina hasanaj:

  ua sa fix kshtu ndodhi dhe me nj shokun tim

 • donika:

  shoqja ime me e mir Ornela ta dua shum shpirti jem jeta jem syni jem gjthqka e jemja

 • dashuria per vellain:

  dashuria per vellain

  Kur grindem me ty zemra me ndahet
  Kur qesh me ty zemra me ringjallet
  Nje dashuri qe askush se ndalon dhe
  Askush se shkatrron

  Kete dashuri me gjak e lot do ta mbroj
  Se edhe kur ti te largohesh une gjithmon
  Do te kujtoj dhe asnjehere sdo te harroj

 • dashuria per shoqen:

  Dashuria per shoqen

  Kur grindem me ty zemra me ndahet
  Kur qesh me ty zemra me ringjallet
  Nje dashuri qe askush se shkatrron
  Dhe askush se shkatrron

  Kete dashuri me gjak e lot da ta mbroj
  Se edhe kur ti te largohesh une gjithmon
  Do te kujtoj dhe asnjeher sdo te harroje

 • Rinaa:

  I love my friends you ar the best

 • Ardiana:

  Sot me shum se kurr me mungon nje perqafim i shoqes time e dua pa fund gjithmon e zevendsoj si moter e imja sepse ajo osht arsyja per te cilen jetoj dua te ja shoh syt e bukur me ka marr malli shum per at ta them sinqerisht e duaa pa massssss <3 <3 LOVE

 • fatime basholli:

  shoqet e mija te dashura ndoshta ju
  gezova ndoshtaju idhnova por te tja them drejten shum ju dashurava mami im mbjelli dy lule njera kishte emrin ERZA kurse tjetra RINESA ia uroj gjith festan me dashuri e lumturi ju jeni shum shoqe te bukura jeni te dashura

 • alketa:

  shoqja ime me engusht eshte festina brahimi ajo eshte nje shoqe besnike ajo eshte shoqja me ngusht ejetes time

 • florentina:

  kam nje shoqe shum te ngusht,e dua shum e kam gjithqka ne jet.por te them te drejten eshte mjaft gjeloze.por une perseri e dua edhe ajo me don,dhe eshte mjaft besnike ndaj meje,dhe kam nje mesazh se shoqen e jetes mos e tradhto se pendoheni gjat gjith jetes.<3

 • florentina:

  kam nje shoqe shum te ngusht,e dua shum e kam gjithqka ne jet.por te them te drejten eshte mjaft gjeloze.por une perseri e dua edhe ajo me don,dhe eshte mjaft besnike ndaj meje,dhe kam nje mesazh se shoqen e jetes mos e tradhto se pendoheni gjat gjith jetes.<3 ju pershendes,edhe e pershendes shoqen time te dashur ilirida aliu

 • shkelzeni:

  Fiks per mwa qenga krijuar si me porosi shum e bukur

 • dorina:

  un jam dorina ,,,kam njohur shum shoqe te mira ndihem shum mir me to i kam si motra i du shum me tregoj shum per jeten e tyre ku jam me to qesh shum me bejn gjithmon te lumtur them se kam gjetur shoqerin e vertet edua ti kem gjithmon shoqe se ja vlen ti kesh me mer malli shum ku kalon dit muaj pa i par po nga nje her me bejn dhe per te qar po gjithmon nga lumturija aa lum si un ska si shoqet e mijaa ,,,,lona ,,,erjola,,,manjola,,,ju du cum cum jeni motrat e mija e do jeni gjithmon :* 🙂

 • doonaa:

  lumja une e lumja
  po ju jeni
  femi pwr dashuri
  a e dini qeshte dhome mu shtri!!!!!!!????

 • dinaa:

  waaww supere!!!

 • DAFINA:

  SHOQJA IME UN TE DUA SHUM TI JE NJE SHOQE MA E MIR PER MUA NE JEMI SHOQE ULMI NE SHKOLL BASHK SHOQJA IME TE DUA

 • DAFINA:

  SHOQJA IME UN TE DUA SHUM TI JE NJE SHOQE MA E MIR PER MUA NE JEMI SHOQE ULMI NE SHKOLL BASHK SHOQJA IME TE DUA

 • zaide:

  Super *****amo dashuria pak e prishi

Posto një koment

Sondazh

Dashuria e pare nuk harrohet, si mendoni ju?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Komentet e fundit
About us
Writing and reading love poetry is a way to get in touch with your inner feelings about the emotions of loving and being loved. Love poetry spans emotions from hate and despair to admiration and adulation. The poems offered here reflect that diversity. Love poetry is not only for "lovers" but speaks to anyone who has experienced the desire to be loved... that is it speaks to everyone. We hope you enjoy the love poems offered by PoeziDashurie.me.