alen

Ty..  Sikur te ishe prane meje do te ishte krejtsisht ndryshe sepse me ty e kaloj pjesen me tbukur tjetes time, jeta ime pa ty sdo te kishte kuptim dhe qe te ket Zoti te dhuroj ty. Ty jetaa ime ti shpirtii im je gjithcka qe un dua dhe kam.

Pa ty cdo gje eshte boshe pa ty jeta ska kuptim dua qe cdo moment cdo cast te jesh pran meje ti je pjes e shpirtit tim. Un do te largoem prej teje vetem kur do te vdes sepse per ndryshe nuk heq dor asnjeher. Per ty kisha pranuar gjithcka, gjithcka kisha len pas sepse per ty ja vlen gjithcka, edhe jeten e kisha dhen per ty. Pse? Sepse ti a e di kush eshte me i vecanti dhe me i dashuri ne jete per mua? Lexoje fjalen e par.


16 Komente për “Pa ty…”

Posto një koment

Sondazh

Dashuria e pare nuk harrohet, si mendoni ju?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Komentet e fundit
About us
Writing and reading love poetry is a way to get in touch with your inner feelings about the emotions of loving and being loved. Love poetry spans emotions from hate and despair to admiration and adulation. The poems offered here reflect that diversity. Love poetry is not only for "lovers" but speaks to anyone who has experienced the desire to be loved... that is it speaks to everyone. We hope you enjoy the love poems offered by PoeziDashurie.me.