alen

Nje dit vjeshte nje dit e bukur filloj.
kur dhimbja nuk harrohet,kur malli per ty po me shtohet .
Kur ti i harron netet qe i kaluam ate her ma falje ska se
,,ZEMRA”,ne dy pjes u nda..!!


3 Komente për “Poezi…”

 • sa yje ne qjell nuk munesh me numru sa te don zemra ime nuk munesh me besua

 • aida:

  Nese sme do me
  eja dhe ma thuaj
  nje shpirt qe ka vuajtur
  prape do te vuaje
  Do lendosh nje zemer
  qe brenda te mban
  do vrasesh nje shpirt
  qe per ty qan
  Do humbesh nje dashuri
  qe te deshi pafund
  do fusesh ne dhe nje njeri
  qe jeten ta kushtoi ne maksimum

 • ska nevoj xhelozia me te pushtu,ske nevoj i dashur me mendu se jom tut tradhtu,ske nevoj i dashur lot me derdh per mu kur e din se te du,po i dashuri jem sduhesh as ti mem harru …

Posto një koment

Sondazh

Dashuria e pare nuk harrohet, si mendoni ju?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Komentet e fundit
About us
Writing and reading love poetry is a way to get in touch with your inner feelings about the emotions of loving and being loved. Love poetry spans emotions from hate and despair to admiration and adulation. The poems offered here reflect that diversity. Love poetry is not only for "lovers" but speaks to anyone who has experienced the desire to be loved... that is it speaks to everyone. We hope you enjoy the love poems offered by PoeziDashurie.me.