alen

me fal o zemer se shum te kam lenduar me fal o shpirt qe ste kam dashuruar te lutem me fal se deri von se kam kuptuar se sa shum ty te paskam lenduar


61 Komente për “me fal”

 • loqka kosovare:

  Me fal shumë sepse e dija se kam ber gabim por do të vjen dita qe ta paguaj. Por nje njeri sy ty nuk ka dashuri edhe vuajturi.me fal nese kam gabuar po nuk gabova un gabove ty…..

 • leme:

  Te Dua Jeton shum ti je zemra ime mos me tradhto kur une gabova nje herr edhe mo nuk gaboi MA FAL JETON TE LUTEM GABIMIN TIM

 • leme:

  Me mungon shum jeta ime edhe pse je larg une te dua shumm me ka marre malli per puthjet e tua te dua shummmmmmmmmmmmmmmm

 • Anushja:

  Me fal eshte shum nje fjal e madhe kur ben diqka qe te dhemb ne shpirt E di bera nje gabim ne jeten time jo sepse te desha ty po pse rash ne provkimet e tua nuk eshte desht ne nje dashuri te behet provokime e aq me pak nqofse e shikon te ardhmen me at person … rash peng e provokimit ten edhe pse u rrezova dhe nuk e doja jeten perseri filoova ta merrja Veten sepse e kuptova qe ti nuk me ke dashur kurr dhe prandaj e ber at qe nuk esht dashur ta beje por me e let ishte te ma thoje nuk TE Dua sesa qe me pere at provokim ….. Perseri do te keroj falje por jo edhe aq sa ti te jesh i bindur se une do te vuaj gjithmmon per ty … Me zhgenjeve ne park te Dashuris dashurja ime te uroj gjith tmirat

 • Eliza:

  Poezit nuk me pelqejne nuk kan asnje fjale te kuptueshem te va tregoj te drejten

 • Zela:

  Poezishum te mira njeriu gabon por nese te kerkon falje at duhet ta falesh po nese e perserit prap mos ja fal gabimin kurrrr

 • Lepuroshi i Dashuruar:

  Me fal dashuri se veten e gjej vetem tek ti me fal per gabimin qe e bera po dije te dua vetem ty je e rendesishme per mue aq shum sa pa ty sjetoj me fal sa her te lendova se shum her gabova puthjet e tua rrjedhin ne gjakun tim ti je shpirti im ket sen mir e din je e vetmja jem pa ty nuk jetoj me fal se perndryshe veten e vras e ty te zemren ta lendoj :/

 • Anonim:

  Meeeee faaaaal????

Posto një koment

Sondazh

Dashuria e pare nuk harrohet, si mendoni ju?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Komentet e fundit
About us
Writing and reading love poetry is a way to get in touch with your inner feelings about the emotions of loving and being loved. Love poetry spans emotions from hate and despair to admiration and adulation. The poems offered here reflect that diversity. Love poetry is not only for "lovers" but speaks to anyone who has experienced the desire to be loved... that is it speaks to everyone. We hope you enjoy the love poems offered by PoeziDashurie.me.