alen

Malli për buzët e tua po më kall
Takimin me ty po e pres me mall
Eja mos më le me lotë në sy
Se keto lotë po derdhën veq për ty.


11 Komente për “Malli”

 • malli per buzet e tua po me kall
  Takimi me ty po e pres me mall
  Eja mos me le me lote ne sy
  Se keto lote po derdhen veq per ty

 • veq ma thive bre krejt amo kerkush spo vyn me majt hahahhah

 • Edii se komm mall pr ty
  qe zemra ime e ka nje vend per te hyr
  ne zemren tande
  per tyy jam ngjendje te bej gjithqka
  ti je jeta ime qe e adhurooj
  se te duua te duua me fjalet e mija
  dooo tee themm pergjithmon..!

 • POEZI 1. Deti kaltert deti blu formohet fjala i love you 2.Endrra behet zhgenderr e zhgendrra behet ender me shokun e klases munt te behesh dhender 3.Per ty jetoj per ty vdes per ty lopen me xheth viq e shes

 • xhelbrim tahiri:

  Dashurova por gabova
  dashnin nuk e rujta e lendova
  u largova u pendova
  pa ty zemren time e mashtrova..

  Ref:2
  Don s’don kshtu esht jeta
  bjen n’dashni o zemer e shkreta
  kush em zemer nji her don
  kurr dashnin nuk e harron..

  U mundova mos me zgjat
  po loti m’tradhtoj nga syri u nda
  mas shum kohe kur t’kam pa
  thash se pika n’zemer don me m’ra..

  Ref:2
  Don s’don kshtu esht jeta
  bjen n’dashni o zemer e shkreta
  kush em zemer nji her don
  kurr dashnin nuk e harron..

  Muzika….

  Ref:2
  Don s’don kshtu esht jeta
  bjen n’dashni o zemer e shkreta
  kush em zemer nji her don
  kurr dashnin nuk e harron ky tekst u dergua Nga xheli&XHEMI PRODUKSIONI “MUZIKOR XHELI&XHEMI” ZAPLLUXHE OFROJM ZERIME PROFESIONALE EMAIL;xheli_xhemi@live.com FACEBOOK;XHELBRIM TAHIRI XHEMIL VELIU

 • Pa dashni nuk jetohet
  me dashni zemra lendohet
  o me fjal t’mira
  ja nis çdo fillim
  ma von na ze sherri
  faji esht jetim
  ma mir me dashni
  me jetu n’dynja
  kush nuk e fal zemren
  mbetet fukara.

  Pa dashni nuk jetohet
  me dashni zemra lendohet
  o zor me dashni
  o keq pa dashni
  ma mir me pas gajle
  se me mbet n’vetmi
  ohh ma mir zemra
  dhimbje me nij
  se sa me shku jeta
  ah pa dashni.

  o zor me dashni
  o keq pa dashni
  ma mir me pas gajle
  se me mbet n’vetmi
  ohh ma mir zemra
  dhimbje me nij
  se sa me shku jeta
  ah pa dashni. KY TEKST U DERGUA NGA PRODUKSIONI MUZIKOR XHELI &XHEMI ZAPLLUXHE

 • moza:

  Alfabeti fillon me A B C … , Numrat fillojne me 1 2 3 … , Muzika fillon me DO RE MI … , Dashurija fillon UNE dhe TI .

 • Malli për buzët e tua po më kall
  Takimin me ty po e pres me mall
  Eja mos më le me lotë në sy
  Se keto lotë po derdhën veq për ty.

 • Valtoni Berisha
  SI E PREZANTONI TE DASHURIN/EN NE SHOQERI?

  Kam vene re se ne shqiperi partneri nuk rrespektohet , perkundrazi ai prezantohet ne shoqeri si shoku ose shoqa . Nuk arrij te kuptoj pse ky mentalitet ,nese ti je i lidhur me dike e Quan i dashuri/a por jo shoqja e shoku .Vertet habitem dhe kur flas me shoke e shoqet dhe me thone kjo eshte shoku e shoqja ime rrezik ti thuash nga pas sa i/e mire ishte ma prezanto, e te zihesh me shokun shoqen per ngacmi… Shiko më shumë

 • po ty ardita Malli për buzët e tua po më kall
  Takimin me ty po e pres me mall
  Eja mos më le me lotë në sy
  Se keto lotë po derdhën veq për ty.

 • pe ty ardit ng podjeva shkun kuj pjezi Malli për buzët e tua po më kall
  Takimin me ty po e pres me mall
  Eja mos më le me lotë në sy
  Se keto lotë po derdhën veq për ty.

Posto një koment

Sondazh

Dashuria e pare nuk harrohet, si mendoni ju?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Komentet e fundit
About us
Writing and reading love poetry is a way to get in touch with your inner feelings about the emotions of loving and being loved. Love poetry spans emotions from hate and despair to admiration and adulation. The poems offered here reflect that diversity. Love poetry is not only for "lovers" but speaks to anyone who has experienced the desire to be loved... that is it speaks to everyone. We hope you enjoy the love poems offered by PoeziDashurie.me.