alen

Malli per ty po me kall qdo takim me ty e kam prit me mall eja mos me le me lot ne sy se kto lot po derdhen vetem per ty.

ich sag se kurz in einem satz du bist mein allergrÖster schatz.

syt zjarr buzet varr kush i sheron? puthja e pare

te dua te dua oj lulja e rinis me ty e fillova boten e dashuris.


201 Komente për “Malli për ty”

  • sweet-girl:

    Shpinen mu ma ktheve u largove pa then asnje fjal..Te doja un ty si e mar,nuk mund te te haroj edhe pse kaloj shum koh zemra jem po derdh per ty gjak o engjulli im…Gjithato dhimbje ne shpirt e ne trup ti mi shtove,prej diten e par kur prej meje u largove.
    Nuk mundem me paramendu veten ne kete jet pa ty,te lutem kthehu tek un perseri o shpirti im:(
    Dit e nat qaj me lot dhe te kujtoj ty,e kujtoj kohen qe e kemi kalu se bashku…a thu ndonjeher me kujton,a thu ndonjeher vall mendon qysh ndihem un..:(!!
    Te theras ne telefon zanin me ta ni,ma qel telefonin dhe ma bon hup prej jetes tem se spo du me ti pa as syt…Nuk e kam meritu qeto me ma bo,apo ndoshta tu ka rrit menja se aq fort te dashuroj…Un kur nuk kame mujt ty me te haru,edhe kur te martohem gjith ka me te kujtu,ti je dashuria e jetes time,asnjeher nuk do te largoj nga zemres time…Ndoshta ndonje dit do te kujtohet se ne nje vend ne nje qosh ka nje vajz qe ty te dashuron,ateher ndoshta do te duash te me shofsh un gjith ka mu kon per ty ktu…te duaa shummm

Posto një koment

Sondazh

Dashuria e pare nuk harrohet, si mendoni ju?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Komentet e fundit
About us
Writing and reading love poetry is a way to get in touch with your inner feelings about the emotions of loving and being loved. Love poetry spans emotions from hate and despair to admiration and adulation. The poems offered here reflect that diversity. Love poetry is not only for "lovers" but speaks to anyone who has experienced the desire to be loved... that is it speaks to everyone. We hope you enjoy the love poems offered by PoeziDashurie.me.