alen

Nuk e dija qe ne jeten time te ndodhnin keto ndryshime.Te doja jeten tende me shum se jeten time..


41 Komente për “Frazë…”

 • elma:

  nese nuk te kujtohem do te prezantohem t’dua e kam emrin vetem ty mbiemrin e lindur nga nje femer me vendbanim ne zemer <3<3<3

 • nita:

  buze detit ecja une dhe ti vala puthte bregun une te puthja ty

 • qka ka qejelli qe po teh rrohet ish e dashura sot po martohet..

 • gjarpri te kafshon mjeku te sheron shoqa qe te don kujtimin ta con

 • ana:

  mbylli syt me embelsi
  menderro mua tek ti
  dhe per ate cka deshiron
  ndofta zoti ta plotson

 • mos i mbyll syt un jam qiell e ti je yll kur ti qan un behem lot ste nderroj me askend ne bote!!!!!!!!!!!!

 • o peshku i indis oj lulja e malsis e ty u dashurva e tti qe nuk gabova

 • TE PUTH NE SY QE TE FLESH ME EMBEL, TE PUTH NE FAQE QE TE ME SHOHESH NE ENDERR, TE PUTH NE BUZE QE TE NDIHESH ME 1000 TE PUTHURA TE THEM NATEN E MIRE

 • TE DUA ZEMRA IME DHE PSE TI SE KUPTON
  TE DUA CDO DITE ME SHUME
  NE ENDERR TE SHOH SE SI TE PERQAFOJ TE AFROHEM POR TI AS SMA VAR
  SHPRESOJ QE NJE DIT TE ME KUPTOSH SE TE DUA

  PER DASHURIN E ZEMRES TIME DENISA

 • isa:

  TE VDESESH DUKE JETUAR
  I gjalle jam, mgjse po vdes,
  per dashurine e saj,
  qe pa dashur me vret
  Dhe ashtu duke vdekur e dua ,
  sepse kjo vdekje eshte jeta ime ,
  dhe nuk ka rendesi plagosja
  qe me denon me vdekje
  jua them vertete,
  Te vdesesh nga dashuria eshte te jetosh! …
  E TE JETOSH PA DASHURI NUK ESHTE JETE

 • toni:

  nese nuk me thirr ne kurorzim diten e darsmes u bafsh hor tu nalt rryma 24 ore te dekt burri pa ja prek K….. me dor

 • toni:

  Dua te shkoj ne zvicerr te vishem me zi ti tregoj botes qe me trathtove ti

 • toni:

  kur te tham une shuj ti as ni fjal mos e thuj se edhe pse te du shum shpejt muj me te harru

 • toni:

  edhe pse me pelqen smuj me te desht se zemra ime tjeter kan e ka mshel

 • toni:

  e kam desht nje vajz dhe ende e dua po ajo spo ma rras dhe une ne p.dh te N.. e kam quar hehe

 • toni:

  kurr mos e humb at qe e do dhe kurr mos e duaj at qe e humb

 • toni:

  nuk kish ma keq se me desht ni femer se ma shum qe pe dojshe ajo po ta bajke bay bay zemer

 • leta:

  o nomin e keni bo vallahin kishe na diqka ehhe

 • leta:

  jo more e di qe te pelqen amo kisha pas qef me dit a mu a ata 😛

 • leta:

  hey bay e kini veq runu po vraheni :P:A

 • isa:

  Dashuria nuk perkufizohet dot me fjal mbi te gjitha esht nej menyr e te jetuarit qete ben te ndihesh mir
  Buzeqesh edhe atehere kur je e trishtuar ,sepse me e trishtuar se nje buzeqeshje e trishtuar eshte trishtimi se nuk do buzeqeshesh kurre.
  Dashuria nuk mund te jet e thell ne qoftese nuk esht e paster.?

 • Zhileta:

  I hidhur ështe duhani
  e hidhur ështe rakija
  por ma e hidhura ështe
  –ndarja nga dashnija

 • ZHiLeTaA:

  2 + 2 = ? 4 + 4 = ?
  për matematik asgjë nuk di
  por për dashuri ta boj 8 me 2
  të dua të dua as pa kufi
  por ti i dashur më le në vetmi
  dora ime shkruan
  zemra më tregon
  vetem për ty e dashur
  as pak nuk pushon

 • rebeli:

  Po te ishte kjo bot e mir nuk kishim lindur duke qar

 • vera:

  jeta jeta esht elumtur nese ditajetosh nganiher ehidhur dhemund te gabosh nese te kom lenduar telutem mefal nuk muj te duroj tejemi te ndar po nese kjo ndodh ti uroj te gjitha te mira ne jet ne trup shendet nepun vullnet me familje lumturi megruan dashuri dhe nga ajo dashuri te keni femi tejeni telumtur deri ne perjetsi keto jan fjalet emia qeikam per ty zemert

 • beko:

  se di pse te dua kaq shum por nje dit do e kuptosh se ai qe te deshi vertet jam un

 • beko:

  se di pse keto ndryshime te doja jeten tende me shume se jeten time

 • engjellushja:

  I dashur Dua Te Te Them Dicka Hape Mire Veshin Nese Sme Degjon Eja Hama L…IN

 • iris:

  teper e bukurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 • melisa:

  dhimbja te lendon dashuria shpejt te sheron

 • lepurushi:

  TE dua pa mbarim
  TE dua pa pushim
  TE dua me shume
  SE shpirtin tim.

 • dielli nxeht gruri piqet ka shum zemra qe digjen nje moment i pa pritur po troket ne zemr dhe ne fund bet i habitur

 • dashuri dashurohesh ka shum njerze qe nuk dashurohen

 • dashuri qe dashurohet ka shum njerze qe nuk kuptohen ka shum zemra qe denohen

 • kur me pyesin per ty ju them e ka hrruarr edhee pse i genje zemren time e ke bllokuar….kur me thon e pame ju themm se smintereson edhe pse i gnje zemra ime ty vetme te don kur te shohinn ty vini me thrasin mua une behem nervoze dhe ju them nuk e duaaa?

 • te uroje 12muaj kenaqsi 52 jave qef 365 dit sukses 8760 ore shndet 525600 minuta dsshuri 3153600 sekunda lumturi

 • Engjuli im
  Endroj te gjej nje Njeri se e kupton fjalen dashuri.
  Te shoh at dashuri ne syt e ti.
  Endroj te perfundojn ditet se me vetmuan.
  Te takoj dikend se me nje ZEMER nuk luan.
  Te zgjohem me nje gezim ne mengjes.
  Te di se me at dashuri dua te vdes.
  Endroj nje njeri se me don dhe me gabime.
  Endroj nje Engjul per tja falur zemren time.
  Endroj te me shtrengonte fort ne gjirin e ti.
  Por ku esht aj engjul ne ket dit te zi.
  Aj engjul se dua tja lexoj deshirat nga buzet e mira.
  Veq ket engjul e kerkoj skam tjera deshira.
  Ndoshta aj do me gjen se Zemren e kam hapur per te.
  Po shpresoj, se ne endra per nat e kerkoj me ze.
  Te pres Engjuli im deri ne fund te jetes te pres.
  Se kam deshir te jam pran teje deri sa te vdes.

 • si pije freskuse shpirtin ma freskon,je si mesazh qe me relakson,je si krediti qe pa ty nuk ban ne ket koh une digjem per ty sikur nje cigare pasha nanen teme sjam tu bo hajgare,sikur autobusin ty te kisha prit je si mercedesat qe kem me i vozit me ty kisha nejt 24ore sikur msn ty te kisha perdor sikur makiato te kisha porosit te kisha dasht shum e sisha korit se jeta pa ty dot ishte monoton sikur midis dimrit me fjet pa jorgan….

 • goca burrel:

  te shoh tek pi duhan dhe syte i mban mbi mua,
  do te doja duhan qe te digjesha mbi buzet e tua.
  Por ti si gjithmon ma prish planin
  kur u bera cigare un ti e kishe kene duhanin.

Posto një koment

Sondazh

Dashuria e pare nuk harrohet, si mendoni ju?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Komentet e fundit
About us
Writing and reading love poetry is a way to get in touch with your inner feelings about the emotions of loving and being loved. Love poetry spans emotions from hate and despair to admiration and adulation. The poems offered here reflect that diversity. Love poetry is not only for "lovers" but speaks to anyone who has experienced the desire to be loved... that is it speaks to everyone. We hope you enjoy the love poems offered by PoeziDashurie.me.