Mireseerdhet ne Poezi Dashurie

Pershendetje dhe mireseerdhet ne faqen tone! Nese jeni duke e lexuar kete keni kerkuar per poezi dashurie, ne faqen tone mund te gjeni poezi dashurie te ndryshme ose edhe te na dergoni permes facebookut. Ju falemidnerit.

Tag Archives: Dashuria Ne Shoqen

Dashuria ndaj Shoqes

love-hate-email-150x150E di se te kam shoqe
E di se shok me ke
Por keshtu e beri Perendia
Ne mes nesh hyri dashurija
Ndoshta s`te pelqej
Ndoshta te nervozoj
Por ta them te drejten
SHUM TE DASHUROJ
Esht marri per mua
E di se gabova
Shoqen qe e pata
E DASHUROVA..