alen

Posts Tagged ‘kurbeti na ndau’

E ulur ne bankat e shkolles po mendoj per ty, si ike o shpirt e me le ne vetmi. Me ike ne kurbet pa me thene nje fjale, pa me dhene nje perqafim te zjarte, pa me thene lamtumire o shpirt, pa me thene se ketu u ndane rruget tona. Eh moj jete, moj jete cfare me bere mua shpirt e zemer mi ke shkaterruar. Qe nga viti 2003 ty s’te harrova, kaluan dite ,muaj, vite dhe ty nuk munda te te harroj.
Kliko për të lexuar poezinë të plotë »

Sondazh

Dashuria e pare nuk harrohet, si mendoni ju?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Komentet e fundit
About us
Writing and reading love poetry is a way to get in touch with your inner feelings about the emotions of loving and being loved. Love poetry spans emotions from hate and despair to admiration and adulation. The poems offered here reflect that diversity. Love poetry is not only for "lovers" but speaks to anyone who has experienced the desire to be loved... that is it speaks to everyone. We hope you enjoy the love poems offered by PoeziDashurie.me.