alen

Posts Tagged ‘fraza’

– Puthjet jane fjale qe nuk genjejne kurre.

– Mund te harrohet fytyra e te dashurit por asnjehre puthja e tij.

– Eshte me e lehte te japesh nje puthje se sa ta harrosh ate.

– Do desha te isha nje pike loti, qe te lindja nga syte e tu, te rreshkisja ne fytyren tende dhe te vdisja ne kraharorin tend.

– Ndoshta jemi shum miq per tu dashuruar, por nese nje dite ti do te takosh dike per tu dashuruar nese ai nuk do te jem un, do te doja te me ngjante.

Kliko për të lexuar poezinë të plotë »

Sondazh

Dashuria e pare nuk harrohet, si mendoni ju?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Komentet e fundit
About us
Writing and reading love poetry is a way to get in touch with your inner feelings about the emotions of loving and being loved. Love poetry spans emotions from hate and despair to admiration and adulation. The poems offered here reflect that diversity. Love poetry is not only for "lovers" but speaks to anyone who has experienced the desire to be loved... that is it speaks to everyone. We hope you enjoy the love poems offered by PoeziDashurie.me.